LEBİBE Şarkım İlk Göz Ağrım

Ekilen her şeyin zamanı gelince hasadı alınır.
Henüz on yaşında öğretmenlerimin teşviki ile bir yarışmaya katılıp müzik kraliçesi seçildim, onun öncesinde bizim evde abilerim saz çalar. Anneciğim Babacığım hep birlikte şarkılar söylerdik. Babacığım sanata gönül vermemi çok isterdi. Hayat. Çok küçük yaşta Çıktığım bu güzel yolculuğumda. ilk gözağrım olan L E B İ B E
ki benim için çok çok önemlidir. Bu Şarkım. Beni bu güzel günlere taşıma sebebim. LEBİBE Zeki kadın demektir. Bu bana sanki bir lütuf. İlk musiki dalında eğitim aldığım hocam. Merhum FATİH DÖLEK anısına. Yeniden şarkımı yaşatmak istedim, şarkının Aranjesini şarkılarımın mimarı olan Erkin Hadimoğlu. Gözden geçirerek yeni hali. Yönetmenim Ziya Tunaç ile birlikte klibi tamamlayarak youtube kanalımda bir çok sarkımın yanında yer aldı. Henüz 8 günlük.
İnsan bir işe gönül vererek yol alırsa hem kendini hemde Ülkesini mutlu eder. Ben kliplerimi yönetmenimle birlikte Ülkemin tarihi kültürü güzelliklerini yaşatmak için adım adım en can alıcı yerleri kliplerimde yaşatırım. Zaman zaman daracık yollardan dağlardan tepelerden geçerken düşer canımızı acıtırız. Ama sanat öyle birşeydir. Bundan böyle Lebibe klibimde olduğu gibi çekimlerin yapıldığı yerlerin isimleri de kliplerde yer alacak. Ülkem için attığım her adım beni mutlu ediyor. Bunun yanısıra çok güzel insanlarla çalışmak, mutluluğumu bir okadar artırır. Bilindiği üzere Sanat yolculuğu dikenli bir yoldur.
Bazı şeyleri…
Bazı insanlara,
Hiçbir zaman anlatamayacağım.
Boş yere yormuyorum kendimi.
Bir çok insanı geride Bıraktım. İnandıklarıyla…
Benim onları asla anlayamadığım gibi Ben Doğrularımla yaşıyorum.
Bir Ülkeyi yaşatan var eden sanattır sanatçıdır.
Sizi Seviyorum…

Paylaşın:

Leave a Reply

NCB Medya 2020